Závody

Závody podzim 2021

So a Ne 4. a 5.9. ŽB Čechy západ (pro držitele licence B) 

So a Ne 4. a 5.9. ŽA (pro držitele licence A)

So 11.9. oblastní žebříček Smilovice (Chotilsko) - výsledky

Ne 12.9. oblastní žebříček Dobříš - výsledky

So 18.9. MČR oblastních výběrů žactva - pro vybrané žáky (Elenka a Matouš)

So a Ne 18. a 19.9. MČR na klasické trati (od DH16 pro lic A)

Ne 19.9. vhodný doplňkový závod - Sokolrace v Řevnicích

Út 28.9.  oblastní žebříček Úštěk - výsledky

So 2.10. oblastní žebříček (Kladno Spanilá) - výsledky

Ne 3.10. oblastní žebříček Úvaly - pořádáme!!! - výsledky

Ne 17.10. ŽA + ŽB Čechy západ Plzeň (pro držitele licence B/ A) - ORIS

So 23.10. oblastní žebříček (Říčany Langusta) - ORIS

So 6.11. oblastní žebříček Řevnice

Ne 7.11. oblastní žebříček Řevnice

So 13.11. vhodný doplňkový závod - Lesní slalom v Řevnicích

-------------------------------------------------------------------------

Závody jaro 2021 - sledujte změny!

So 8.5. veřejný závod Nedamov u Dubé

St 12.5. PPŽ1 Kbely

So 15.5. veřejný závod Řevnice - výsledky

St 19.5. PPŽ2 Krčský les

So 22.5. veřejný závod Houpačka - výsledky

St 26.5. PPŽ3 Smetanka

Ne 30.5. ŽB Čechy západ Jablonec - výsledky

St 2.6. PPŽ4 Troja

So 5.6. oblastní žebříček Strž - výsledky

Ne 6.6. oblastní přebor štafet Motol - zrušeno

So 12.6. oblastní žebříček Oborka - výsledky

Ne 13.6. oblastní žebříček Mníšek - výsledky

So 19.6. oblastní žebříček a ŽB Čechy západ Bílichov - výsledky

Ne 20.6. oblastní žebříček a ŽB Čechy západ Bílichov - výsledky

So 26.6. oblastní žebříček Hostomice - výsledky

Ne 27.6. oblastní žebříček Hostomice - výsledky

------------------------------------------------------------------

Závody podzim 2020

So 12.09. TAP  PŽ1 KT Aldašín - výsledky

Ne 13.09. FSP  PŽ2 KL Houpačka - výsledky

So 26.09. LME  PŽ3 KT Řepín - výsledky

So 24.10. ROU  PŽ4 KL Úštěk - zrušeno

Ne 25.10. DKL  PŽ5 KT Oborka - zrušeno

So 31.10. VSP  PŽ6 KL Řevnice - zrušeno

Ne 01.11. VSP  PŽ7 KT Řevnice - zrušeno

 

18.10. MČR oblastních výběrů žactva - zrušeno

-------------------------------------------------------------------

Závody podzim 2019

28.9. PŽ1 Nové Strašecí - sprint - výsledky

29.9. PŽ2 Ondřejov - klasika - výsledky

12.10. PŽ3 Hradešín - krátká - výsledky

13.10. PŽ4 Nedamov - klasika - výsledky

19.10. PŽ5 Olešná u Rakovníka - krátká - výsledky

20.10. PŽ6 Kostelec n.Č.l. - sprint - výsledky

3.11. PŽ7 Kytín - klasika - výsledky

Závody jaro 2019

 

15.5. jsme uspořádali 1. závod Pražského poháru žactva v rámci World Orienteering Day 2019 v Praze v Šárce - děkujeme všem, kdo pořádali!!!

16.5. přebor škol Kladno - výsledky

 

24.3. PŽ 1 Trávčice - výsledky

31.3. PŽ 2 Kvílice - výsledky

6.4. PŽ 3 Staré Vršovice - výsledky

7.4. PŽ 4 Týnec nad Sázavou - výsledky

28.4. PŽ 5 Chyňava - výsledky

1.5. PŽ 6 Čelákovice - výsledky

8.5. PŽ 7 Všenory - výsledky

25.5. PŽ 8 Mnichovice - výsledky

29.6. PPŽ 3 Kunratický les - výsledky

9.6. PŽ 9 Poteplí - výsledky