Jak závodíme na jaře 2022

20.05.2022 14:25

Na průběžné výsledky pražského žebříčku po 5 závodech se můžete podívat zde. Zatím to vypadá na nové licence B u Aničky K. a Agáty G., v H12 suveréně vyhrává Theo, pěkně běhá v H10 Kilián, v H14 Matouš a H16 vyhrává Nikola těsně následován Matym. V D16 vítězí Julie L. následovaná Bárou a Adrianou.

Skončila nominace na letní olympiádu dětí a mládeže. V H12 bude středočeský kraj reprezentovat Theo, který v nominačním žebříčku zvítězil. Gratulujeme.

Proběhly krajské přebory škol v OB. V Praze zazářili naši běžci v týmu gymnázia Ch. Dopplera (Bára, Žofka, Matyáš) a postoupili tak na celorepublikové finále.

Z přeboru středočeských škol přivezli řevničtí školáci dva poháry: první stupeň byl druhý a druhý stupeň byl třetí.